منو
logo2

وکیل ورامین

اگر به دنبال یک موسسه حقوقی یا وکیل در ورامین هستید، به شما مژده می دهیم که موسسه حقوقی زعفری با حضور جمعی از وکلا و مشاوران حقوقی مجرب در خدمت همشهریان عزیز ورامینی می باشد.
وکیل ورامین

اگر به دنبال یک موسسه حقوقی یا وکیل ورامین هستید، به شما مژده می دهیم که موسسه حقوقی زعفری با حضور جمعی از وکلا و مشاوران حقوقی مجرب در خدمت همشهریان عزیز ورامینی می باشد.

قبل از ورود به هر دعوای حقوقی حتما با وکیل مجرب ورامین مشورت کنید و بدون ارزیابی دلایل و مستندات وارد دعوا نشوید. مسائل حقوقی بسیار تخصصی و پیچیده است و یک اشتباه کوچک می تواند صدمات جبران ناپذیری به شما وارد کند.

شهرستان ورامین یکی از قطب های مهم تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خدماتی کشور است که ضمن برخورداری از جمعیت بومی، به دلیل همجواری با کلان شهر تهران، یکی از مناطق مهم مهاجرت به شمار می رود. املاک و اراضی کلان ورامین و نداشتن سند ملکی یکی از مسائل مهم شهروندان ورامینی است. همچنین ساخت و سازهای بی رویه و پیش فروش و خرید و فروش املاک قولنامه ای آن مشکلات زیادی را برای شهروندان پاکدشتی ایجاد کرده و پرونده ها و شکایات زیادی را در پی داشته است. بنابراین نیاز به یک وکیل خوب در ورامین در سال های اخیر اهمیتی دوچندان پیدا کرده است.

 

وکیل ورامین

موسسه حقوقی زعفری در سال 1387 به منظور رفع بخشی از نیازهای حقوقی و ارائه مشاوره و خدمات حقوقی به شهروندان و گشایش گره ها و مشکلات حقوقی مردم و با هدف کمک به قوه قضائیه در رسیدگی عادلانه فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه اکنون با گذشت بیش از سیزده سال از تاسیس خود، یکی از بزرگترین موسسات حقوقی منطقه است و با بهره گیری از امکانات و ظرفیت های جدید، سازماندهی نیروها و خدمات، با داشتن حدود هفتصد متر فضای اداری، از وکلای خوب ورامین و پاکدشت بهره می برد. با همکاری جمعی از مشاوران و وکلا مجرب و با بکارگیری همکاران وکیل ورامینی، این موسسه در نظر دارد افق های جدیدی را پیش روی خود بگشاید.

موسسه حقوقی زعفری در کلیه دعاوی مدنی ورامین و دعاوی ملکی، الزام به تنظیم، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، دستور تخلیه فوری و عادی، قرار بازداشت، وصول مطالبات، توقیف مال، دعاوی خانواده پاکدشت، دعوای طلاق مرد، دعوای طلاق زن، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، نفقه، عدم تمکین، مهریه، فسخ نکاح و ….دعاوی کیفری پاکدشت، کلاهبرداری، قتل، خیانت در امانت، قتل، ضرب و جرح عمدی، جعل اسناد، استفاده از اسناد مجعول، سرقت، فروش مال غیر، مواد مخدر و ….

همچنین کلیه دعاوی کیفری و خانوادگی ثبت و جهت خدمات بعدی تنظیم لوایح محاکم بدوی، دعاوی تجدیدنظر، دیوان عالی کشور و طرح شکایت در کلیه دعاوی و تنظیم قراردادهای مالی خرید و فروش املاک ورامین می باشد. ، دیه، بیمه مشارکت، تنظیم قراردادهای تجاری و غیر تجاری، قراردادها و مشارکت نامه ها و … آماده ارائه مشاوره و پذیرش نمایندگی در ورامین و حومه می باشد.

اهداف و فعالیت‌ها 

  1. قبول دعاوی و ارائه مشاوره حقوقی و پاسخگویی به نیازهای حقوقی شهروندان
  2. برقراری خط ویژه از طریق ایجاد کد USSD به منظور سهولت استفاده و دسترسی آسان به خدمات حقوقی مؤسسه
  3. تربیت وکلای متعهد و متخصص و ارتقای دانش و تجارب علمی آنان 
  4. ارتقای دانش حقوقی جامعه از طریق ارائه آموزش‌های حقوقی همگانی و نشر بروشور و جزوات آموزشی 
  5. جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی و کاهش دعاوی از طریق آشنا کردن افراد با حقوقشان و شیوه تنظیم قراردادها
  6. تلاش برای ختم دعاوی به صلح و سازش
  7. شناسایی و بررسی چالش‌های حقوقی شهرستان و تعامل با نهادها و سازمان‌های عمومی و دولتی برای تصمیم سازی و ارائه راهکار جهت برطرف کردن آنها و پیشگیری از ایجاد پرونده‌های قضایی

وکالت حرفه ای است که هدف آن تحقق عدالت قضایی، دفاع از حقوق افراد و کمک به استیفای حقوق پایمال شده آنها و اجرای قانون به منظور برقراری نظم عمومی است.

توسعه جوامع، تخصصی شدن کار و پیچیدگی زندگی در جامعه امروزی نیاز به آشنایی با مسائل حقوقی و پیگیری تخصصی امور حقوقی توسط وکلا و کارشناسان حقوقی را دو چندان کرده است.

معمولاً بسیاری از افراد زمانی که دچار یک بیماری کشنده یا یک بیماری به ظاهر ساده می شوند، با خوددرمانی و سایر روش های مرسوم به پزشک مراجعه می کنند و بیماری حاد می شود و قادر به درمان آن نیستند و یا زخم کوچکی به یک دمل چرکین شده است.

در مورد مسائل حقوقی نیز بسیاری از افراد اینگونه هستند و تنها زمانی به وکیل و مشاور حقوقی مراجعه می کنند که به مسائل حقوقی رسیدگی کرده باشند و شاید در مدت کوتاهی این مشکل به یک مشکل حاد تبدیل شود و معمولاً با مراجعه به گذشته. کار کردن و رای بدوی به ضرر آنها صادر شده و یا در اجرای حکم است و یا با تنظیم قرارداد نامناسب و عدم اقدام قانونی مناسب حقوق آنها تضییع شده است.

مسائل حقوقی در زندگی ما اهمیت زیادی دارد. امور حقوقی طیف وسیعی از مسائل و اقدامات را در بر می گیرد. از تنظیم و امضای قراردادهای حقوقی مانند سند خرید و فروش ملک یا خودرو یا پیش خرید آپارتمان و اجاره گرفته تا دعاوی حقوقی، خانوادگی، ثبتی و کیفری قابل طرح در محاکم قضایی و سایر موارد از قبیل وصیت نامه. ارث و غیره. این مسائل در عین سادگی که در نگاه اول به نظر می رسند پیچیدگی های تخصصی دارند; به نوعی یک اشتباه کوچک خسارات جبران ناپذیری بر جای می گذارد.

لذا توصیه می شود افراد برای انجام امور حقوقی خود و قبل از هر اقدامی با یک وکیل مجرب و معتبر تماس گرفته و با و بدون مراجعه به وکیل متخصص اقدامات و دعاوی خود را پیگیری کنند. و بررسی مدارک و اسناد او وارد دعوا نمی شود.

مهم ترین مسائل حقوقی که می تواند موضوع مشورت و اقدام باشد در دو عنوان کلی به شرح زیر تقسیم می شود:

1- مشاوره و تنظیم قراردادها: این بخش بیشتر جنبه پیشگیری دارد و با هدف حفظ حقوق افراد می باشد. چند نمونه عبارتند از: تنظیم یا نظارت بر تنظیم قراردادهای خرید و فروش و رهن و اجاره ملک، آپارتمان و اتومبیل. صلح حقوق مغازه، منافع و حسن نیت؛ قرارداد پیش فروش آپارتمان; قرارداد مشارکت کار، قرارداد کار، وصیت نامه و غیره.

2- امور قضایی و وکالت در دعاوی: این بخش بیشتر به وضعیتی می پردازد که افراد به دلیل اختلاف در حقوق خود یا تضییع آن علیه دیگری یا دیگران علیه خود دعوای حقوقی اقامه کرده و یا اقامه دعوی کیفری کرده اند. در این صورت افراد می توانند با دادن وکالت به وکلا از حقوق خود دفاع کنند.

آدرس وکیل ورامین

مشتریان گرامی در صورت تمایل می توانند به صورت حضوری و مشاوره آنلاین و یا درخواست زمان مشاوره و یا با مراجعه به روابط عمومی این موسسه به آدرس: تهران، بلوار میرداماد. یا دفتر موسسه حقوقی زعفری به نشانی پاکدشت، بلوار شهدای رحیمی، جنب حوزه علمیه امام صادق، پلاک 573، دوم می توانند از خدمات حقوقی موسسه حقوقی زعفری برخوردار شوند.

نتیجه

مسائل حقوقی بسیار تخصصی و پیچیده است. اگر به دنبال وکیل پاکدشت و وکیل خوب در ورامین هستید می توانید با استفاده از خدمات مشاوره حقوقی از خدمات موسسه حقوقی زعفری در موضوعات مختلف حقوقی استفاده کنید.

 

همه حقوق این سایت برای موسسه حقوقی «زعفری رحقی»محفوظ است.