منو
logo2

وکیل بومهن

با توجه به رشد روزافزون جمعیت و به تبع آن پدید آمدن اختلافات حقوقی و قراردادی، این موضوع بعضا سبب ایجاد پرونده های حقوقی و کیفری با حجم تراکم بالا در دادگاه ها و دادسراها شده است. به همین مناسبت موسسه حقوقی زعفری رحقی با هدف آگاهی رسانی عموم همشهریان گرامی در شهر بومهن و با در اختیار داشتن وکیل حقوقی بومهن متخصص و بهترین وکیل بومهن به ارائه خدمات وکالتی و مشاوره حقوقی تخصصی می‌پردازد.
وکیل بومهن

با توجه به رشد روزافزون جمعیت و به تبع آن پدید آمدن اختلافات حقوقی و قراردادی، این موضوع بعضا سبب ایجاد پرونده های حقوقی و کیفری با حجم تراکم بالا در دادگاه ها و دادسراها شده است. به همین مناسبت موسسه حقوقی زعفری رحقی با هدف آگاهی رسانی عموم همشهریان گرامی در شهر بومهن  و با در اختیار داشتن وکیل حقوقی بومهن متخصص و بهترین وکیل بومهن به ارائه خدمات وکالتی و مشاوره حقوقی تخصصی می‌پردازد.

وکیل حقوقی بومهن

دادگاه در صورتی می‌تواند به دعوایی رسیدگی کند که برابر قانون شخص یا اشخاص ذی‌نفع درخواست رسیدگی خود را طی تقدیم داخواست حقوقی به دادگاه ارائه نموده باشند. وکیل حقوقی بومهن می‌گوید در این میان نحوه تنظیم دادخواست و توجه به مقررات شکلی از جمله مواردی است که در هر دعوای حقوقی از اهمیت فراوانی برخوردار است. وکیل در بومهن بیان می‌کند در ماده ۳۱  قانون آیین دادرسی مدنی اشاره شده است که هر یک از طرفین دعوای حقوقی می‌توانند برای خود وکیل حقوقی انتخاب و معرفی نمایند. وکیل حقوقی بومهن از یک موسسه حقوقی معتبر اشاره می‌کند بدین ترتیب از آنجایی که آگاهی از همه قوانین و مقررات حقوقی از عهده افراد عادی خارج است لذا اکیدا توصیه می‌گردد تا در دعاوی حقوقی خود از تجربه و تبحر وکیل حقوقی بومهن و وکیل خوب بومهن استفاده نموده و با آسودگی خیال و بی هیچ دغدغه پرونده حقوقی خود را به وکیل حقوقی بومهن بسپارید. وکیل بومهن اشاره می‌کند در قرارداد‌های مشارکت در ساخت املاک نکات حقوقی بسیاری وجود دارد که بعضاً طرفین قرارداد از توجه به آن غافل‌اند. وکیل بومهن ادامه می‌دهد قرارداد مشارکت در ساخت اصولا میان مالک، پیمانکار و مهندس ناظر منعقد می‌گردد. وکیل بومهن همچنین بیان می‌کند در قرارداد مشارکت در ساخت املاک ذکر اوصاف و مشخصات جزئی ملک مانند نوع متریال و جنس سازه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. وکیل بومهن می‌گوید عدم ذکر دقیق اوصاف مزبور در قرارداد مشارکت در ساخت ممکن است سبب به وجود آمدن ابهام در قرارداد شده و همین امر موضوع اختلاف قراردادی در آتیه خواهد بود. وکیل بومهن همچنین اشاره می‌کند بدین جهت اکیدا پیشنهاد می‌شود تا برای تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت ملک حتما با وکیل بومهن و وکیل حقوقی بومهن از یک موسسه حقوقی معتبر مشورت نمایید. وکیل بومهن ادامه می‌دهد موسسه حقوقی زعفری رحقی اکنون با گذشت بیش از سیزده سال از شروع فعالیت آن، به بزرگترین مؤسسه حقوقی در شرق استان تهران بدل گشته است و با بهره‌ گیری از ظرفیت‌ها و امکانات تازه، تیم حقوقی مجرب، ساماندهی نیروها و خدمات، در اختیار داشتن حدود هفتصد متر فضای اداری در شهرستان پاکدشت و تهران، بهره‌مندی از وکیل خوب بومهن و با بکارگیری بهترین وکیل بومهن و وکیل ملکی بومهن، این مؤسسه بنا دارد به افقهای جدیدی در پیش روی خود دست یابد.

وکیل بومهن

وکیل طلاق بومهن

یکی از پر تراکم ترین پرونده های خانوادگی که در محاکم دادگستری اقامه می‌گردد موضوع طلاق می‌باشد که از اقسامی برخوردار است. وکیل مهاجرت بومهن می‌گوید موسسه حقوقی زعفری رحقی در کلیه دعاوی خانوادگی بومهن از جمله دعوای طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، حضانت فرزند، طلاق توافقی، عدم تمکین، نفقه، مهریه، فسخ نکاح، اثبات رابطه زوجیت و… آماده ارائه خدمات وکالتی و حقوقی تخصصی می‌باشد. وکیل طلاق بومهن همچنین اشاره می‌کند در واقع پدیده طلاق یک ایقاع تشریفاتی است که براساس آن در اولین قدم مرد به دادگاه رجوع کرده، دادگاه موضوع را به داوری ارجاع می‌دهد و بعد از صدور گواهی امکان سازش، برای اجرای صیغه طلاق و ثبت آن به دفترخانه رسمی ازدواج و طلاق مراجعه می‌شود. وکیل طلاق بومهن ادامه می‌دهد دفترخانه پس از پرداخت مطالبات زن از سوی مرد، اعم از مهریه و نفقه و جهیزیه، صیغه طلاق را جاری کرده و آن را به ثبت می‌رساند. وکیل طلاق بومهن همچنین می‌گوید مطابق ماده ۲۷ قانون حمایت خانواده ، تشریفات طلاق در مورد طلاق توافقی کمتر بوده و ارجاع به داوری در آن لازم نیست.  در ماده ۳۴ این قانون نیز مدت اعتبار گواهی عدم امکان سازش را سه ماه از تاریخ ابلاغ رای قطعی یا قطعی شدن رای دادگاه دانسته است. وکیل طلاق بومهن بیان می‌کند برطبق این ماده قانونی درصورتی که ظرف مهلت مقرر، گواهی به دفترخانه ارائه نشود یا ظرف سه ماه از تسلیم، مدارک لازم ارائه نگردیده باشد، گواهی صادره از درجه اعتبار ساقط شده و کلیه توافقاتی نیز که گواهی مزبور بر آن اساس صادر شده ملغی می‌گردد. وکیل حقوقی بومهن اشاره می‌کند امور حقوقی طیف گسترده‌ای از موضوعات و اقدامات را در بر می‌گیرد. وکیل در بومهن ادامه می‌دهد از تنظیم و تقدیم دادخواست حقوقی و توجه به مقررات شکلی در دادگاه‌ها مانند رعایت مواعد قانونی و ابلاغیه قضایی گرفته تا دعاوی خانوادگی مطروحه یا قابل طرح در محاکم دادگستری و امور مبتلابه مانند طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن، مطالبه مهریه، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت و غیره. وکیل طلاق بومهن می‌گوید این موضوعات، ضمن آنکه در نگاه اول ساده به نظر می‌رسد، دارای پیچیدگی‌های حقوقی است؛ به نحوی که با یک اشتباه کوچک، خسارات جبران ناپذیری را برجای می‌گذارد. وکیل ملکی بومهن بیان می‌کند از این رو همواره توصیه می‌گردد تا اشخاص برای انجام امور حقوقی خود و پیش از انجام هر اقدامی، حتما با وکیل بومهن ، وکیل حقوقی بومهن و وکیل خوب بومهن تماس بگیرند و اقدامات و دعاوی حقوقی خود را با مشورت و به وسیله آنان پیگیری نمایند.

وکیل کیفری بومهن

هر جامعه‌ای برای حفظ و صیانت خود و اصولا برقراری مناسبات سالم و هماهنگی میان افراد و افراد با نهادهای اجتماعی به وضع قوانین و مقرراتی می‌پردازد. وکیل کیفری بومهن اشاره می‌کند در روند اجتماع پذیری و قبول هنجارها و ارزش‌های کلی جامعه افرادی هستند که به دلیل نابسامانی محیط در تعیین و ارائه ضوابط دقیق هنجارها از سازگار نمودن خود با اجتماع عاجز بوده و این پدیده اجتماعی در نهایت خود به صورت‌های گوناگون از جمله قانون شکنی تجلّی می‌یابد. وکیل مهاجرت بومهن می‌گوید در ماده ۲ قانون مجازات اسلامی اشاره شده است که هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده جرم محسوب می‌شود. وکیل حقوقی بومهن می‌گوید بنابراین جرم بودن یک عمل موجد آثار قانونی فراوانی است که در این خصوص توصیه می‌شود از وکیل کیفری بومهن و وکیل در بومهن مشاوره حقوقی تخصصی دریافت نمایید.

در دعاوی کیفری مانند جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، فروش مال غیر، ضرب و جرح عمدی و… آیین دادرسی و مقررات شکلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وکیل حقوقی بومهن بیان می‌کند به عنوان نمونه در پرونده های کیفری پس از صدور قرار جلب به دادرسی توسط بازپرس یا دادیار و موافقت دادستان با آن و صدور کیفرخواست، پرونده متهم برای محاکمه و صدور حکم به دادگاه ارسال ‌می‌گردد. وکیل ملکی بومهن می‌گوید مساله صلاحیت مرجع رسیدگی کننده موضوع مهمی است که افراد ذی‌نفع در رسیدگی کیفری نمی‌توانند بر خلاف آن با یکدیگر تراضی کنند یا با توافق همدیگر، مقررات مربوط به صلاحیت را نقض نمایند. وکیل حقوقی بومهن می‌گوید در این زمینه پیشنهاد می‌شود تا از تجربه و تخصص وکیل بومهن ، وکیل کیفری بومهن و بهترین وکیل بومهن استفاده نموده و بدون ارزیابی ادله و مدارک وارد دعوی نشوید.

آدرس وکیل بومهن

مراجعه کنندگان گرامی، در صورت تمایل می‌توانند از طریق غیر حضوری و مشاوره آنلاین و یا با مراجعه حضوری در دفتر مرکزی موسسه حقوقی به آدرس شهرستان پاکدشت، بلوار شهدای رحیمی، جنب حوزه علمیه ی امام صادق ع پلاک ۵۷۳ طبقه دوم از خدمات وکالتی و حقوقی بهترین وکیل بومهن و وکیل ملکی بومهن در مؤسسه حقوقی زعفری رحقی بهره مند گردند.

نتیجه‌ گیری

موضوعات حقوقی بسیار پیچیده و تخصصی است. از این رو، توصیه اکید می‌گردد که افراد برای انجام امور حقوقی خود و پیش از هر اقدامی، حتما با وکیل حقوقی بومهن مجرب تماس بگیرند و بدون مشورت با وکیل بومهن و وکیل در بومهن و بررسی ادله و مدارک خود از سوی وی وارد دعوا نشوند و اقدامات و دعاوی حقوقی خود را با مشورت و به وسیله آنان پیگیری نمایند. اگر به دنبال وکیل بومهن و بهترین وکیل بومهن هستید می‌توانید با استفاده  خدمات مشاوره حقوقی موسسه حقوقی زعفری رحقی در پاکدشت از خدمات حقوقی وکیل بومهن ، وکیل خوب بومهن و وکیل کیفری بومهن در موضوعات مختلف حقوقی استفاده نمایید.

وکیل بومهن

همه حقوق این سایت برای موسسه حقوقی «زعفری رحقی»محفوظ است.