منو
logo2

درباره ما

وکالت حرفه‌ای است که هدف آن تحقق عدالت قضایی، دفاع از حقوق اشخاص و کمک به افراد برای احقاق حقوق پایمال شده‌ آنها و اجرای قانون به منظور برقراری نظم عمومی است.

توسعه جوامع، تخصصی شدن کارها و پیچیدگی‌ زندگی در جامعه امروزی، نیاز به آشنایی با موضوعات حقوقی و پیگیری تخصصی امور حقوقی توسط وکلا و کارشناسان حقوقی را دوچندان کرده است.

مؤسسه حقوقی زعفری با عنایت به موارد فوق و به منظور تامین بخشی از نیازهای حقوقی و ارائه خدمات وکالتی به شهروندان و گشودن گره‌ها و مشکلات حقوقی مردم و با هدف کمک به دستگاه قضا برای انجام رسیدگی‌های عادلانه از سال 1387 فعالیت خود را آغاز نمود.

اکنون با گذشت بیش از سیزده سال از شروع فعالیت، این مجموعه با بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های تازه، ساماندهی نیروها و خدمات، در اختیار داشتن حدود پانصد متر فضای اداری و بهره‌مندی از تیم حقوقی مجرب و بکارگیری همکاران وکیل، این مؤسسه بنا دارد افقهای جدیدی را پیش روی خود بگشاید.

اهداف و فعالیت‌ها :

  • قبول دعاوی و ارائه مشاوره حقوقی و پاسخگویی به نیازهای حقوقی شهروندان
  • تربیت وکلای متعهد و متخصص و ارتقای دانش و تجارب علمی آنان 
  • ارتقای دانش حقوقی جامعه از طریق ارائه آموزش‌های حقوقی همگانی و نشر بروشور و جزوات آموزشی 
  • جلوگیری از بروز مشکلات حقوقی و کاهش دعاوی از طریق آشنا کردن افراد با حقوقشان و شیوه تنظیم قراردادها
  • تلاش برای ختم دعاوی به صلح و سازش
  • شناسایی و بررسی چالش‌های حقوقی و تعامل با نهادها و سازمان‌های عمومی و دولتی برای تصمیم سازی و ارائه راهکار جهت برطرف کردن آنها و پیشگیری از ایجاد پرونده‌های قضایی

چشم انداز:

تبدیل شدن به یکی از ۵ موسسه برتر حقوقی کشور در زمینه قبول دعاوی، ارائه مشاوره و آموزش‌های حقوقی

همه حقوق این سایت برای موسسه حقوقی «زعفری رحقی»محفوظ است.